Ajurlu Şal Modeli Yapılışı

  • 27 Mart 2021
  • 1.593 kez görüntülendi.
Ajurlu Şal Modeli Yapılışı

Ajurlu Şal Modeli Yapılışı
Şişle örgü şal modeli anlatımlı yapılışı çok basittir. Ama diğer modellere göre daha çok vakit harcayabilirsiniz. Biraz zAhmetli bir model bulunduğu amacıyla sıkılmanız da mümkün. Lakin modelin bitmiş durumunu gördüğünüzde uğraştıklarınızın buna değer bulunduğunu göreceksiniz. Bu arada şalınızı istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Hatta aniden çok şal yaparak her çağrıda ayrı bir adedini yanınıza alabilirsiniz. Sonuç olarak her kıyafetinize ideal renkte bir şalınız olur.
Bu şal modeli üçgen şeklinde olacağı amacıyla ilmekleri çoğaltarak gitmeniz gerekecek. Arada sırada ilmek kaçırdığınızı düşünebilirsiniz. Bu halde amacıylaize sinmesi amacıyla modelin karıştırdığınız konumunu sökmenizi öneririz. Böylece tam olarak hata yapmadığınızdan emin olabilirsiniz. Aynı sürete örgü örerken diğer şeyler düşünmeniz de yanlış bir modele namacıyla olabilir. Dolayısıyla rahat bir ortamda örgü örmek en doğrusu olacaktır. Stresten uzaklaştığınızda daha örgü ile daha eğlenceli süre geçirebilirsiniz.
Örgü modeli amacıyla şiş ile saray süpürgesi modelini çok seveceksiniz. Yaptığınız şalları sevdiklerinize armağan olarak da verebilirsiniz. Doğum günlerinde ya da diğer özel sürelerda vereceğiniz bu armağan onları çok mutlu edecektir. Dışarıdan alabilmek yerine kendi emeğinizin bulunduğu bir armağan her vakit çok değerlidir.
Şiş İle Örgü Şal Modeli Yapımı Video Anlatımı
Şiş ile saray süpürgesi örgü şal modeli alçakta paylaşmış bulunduğumuz videoda ince ayrıntıları ile anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece yalın ve anlaşılırdır. Sizler de bu model ile ir şal gerçekleştirme istiyorsanız tek yapmanız gereken şiş ve yünlerinizi hazırlamak.
Saray süpürgesi modelini öğrendikten sonra eliniz sürele sürat kazanacaktır. Karışık bir örgü modeli değildir ve herkes rahat bir şekilde yapabilir. Bu arada çalışmalarınız esnasında mola vermenizi prensip durumuna getirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde kendinizi çoksıyla yormuş olursunuz. Şimdiden bütün hanımlara basit gelsin.
Gönülden Örgüler’e bu videoyu bizlerle paylaştığı amacıyla teşekkür ediyoruz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ