Ajurlu Kareler Örgü Modeli Yapılışı

  • 19 Mayıs 2020
  • 2.101 kez görüntülendi.
Ajurlu Kareler Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu Kareler Örgü Modeli Yapılışı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa şiş ile ajurlu örgü modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Ajurlu Kare Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla Nesrince Örgü türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ya da evden çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Kare Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Örgü Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.
Nesrince Örgüler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Ajurlu Kare Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ