Tığ İşi Tomurcuk Gül Kare Motif Yapılışı

Tığ İşi Tomurcuk Gül Kare Motif Yapılışı

Tığ İşi Tomurcuk Gül Kare Motif Yapılışı
Örgü ördüğümüz prosese yeni modeller hep dikkatimizi çeker. Bir taraftan elimizdeki parçayı bitirirken, bir taraftan da yeni modellere bakarız. Aklımız hep sırada öreceğimiz parçada olur.
Tığ İşi Motif modeli ile sizlerle birlikteyiz bu gün. Çeyiz, yazlık yelek, yastık kılıfı, yatak örtüsü ya da bluz olarak kullanabileceğiniz çok şık bir model. Yaz mevsiminde örgü, motifli kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız, hoşunuza gidecek bir seçim olacağını düşünüyoruz.
Papatyanın Örgü Dünyası Youtube kanalındaki ayrıntılı anlatımı ile rahatlıkla bu zarif modeli yapabilirsiniz. Daha farklı ve birbirinden güzel diğer modeller amacıyla sayfamıza göz atabilirsiniz.
Tığ numarası kullandığınız ip türüne göre ve meydana çıkacak olan ürüne göre farklılık gösterebilir. Örneğin örgünüzün yastık kılıfı yapar iken daha tok, aynı model ile yazlık kazak yapar iken daha salaş görünmesi gerekir.
Bu modelin anlatımını bizimle paylaştığı amacıyla Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkür ediyoruz. ayrıntılı anlatım amacıyla alttaki videoyu inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ