Derya Baykal,Örgü Modelleri

Tek Parça Cepken Yelek Modeli

Tek Parça Cepken Yelek Modeli

Tek Parça Cepken Yelek Modeli
Merhaba hanımlar, bebeklerimiz amacıyla şirin mi şirin ve gerektiğince basit bir yelek modeli. Modelimiz yakadan başlamalı, yandan düğmeli bir model.
Biz hanımlar bebeklerimiz amacıyla herşeyin en iyisini ister ve en iyisini yaparız. Genellikle bebeklerde ilk 1-2 yaşlarında kıyafet çok önemlidir. Neden diyecek olursanız anlatayım. Bebeklerin en süratli geliştikleri devre bulunduğu amacıyla alınan kıyafetler çok kısa vakit sonra bebeğinize olmayacaktır. Deneyimli anneler her vakit biraz büyük olanı alırlar. Fakat onunda bir eksisi var. Bebeğiniz kendinden büyük kıyafetler ile hareket etmekte zorlanabilir. Her şeyi yeni yeni keşfettikleri bir devrede bu büyük bir sıkıntıdır. Hazır giyim fiyatlarının çok yüksek olması sizi büyük gövde kıyafetler alabilmek mecburiyetinde bırakır.
Fakat bebekleriniz amacıyla sizlerde örgü işeleri yaparak hem çok ucuza hemde bebeğinizin rahat edebileceği ölçülerde örgüler yapabilirsiniz. Bebeğiniz amacıyla yapabileceğiniz harika bir yelek modelinin anlatımını derhal aşağıya bırakıyorum Umarım sizlerde modelimizi beğenirsiniz. Denemek isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ