Kolay Tığ İşi Patik Modeli Yapımı

Kolay Tığ İşi Patik Modeli Yapımı

Kolay Tığ İşi Patik Modeli Yapımı
Tığ işi patik modelleri büyükler hedefiyle anlatımlı örneği küçük bebekler içinde örebilirsiniz. Bayan tığ işi patik modelleri, çeyizlik tığ işi patik modelleri olarak örebilir ve kullanabilirsiniz. Anne kız, anne oğul patikleri de yapabilirsiniz.
Tığ İşi Patik Yapımı
Tığ işi patik yapımı ölçüleri yapılışı adım adım videolu tarifini hazırladık. Kolay tığ işi patik yapımı yeni doğan bebeklerden yetişkinlere kadar örebilirsiniz. Elinizde olan iplerle, patik ipleri ile örebilirsiniz. Tüm aile hedefiyle örebilirsiniz.Sırada her yaşa uygun olarak örebileceğiniz kolay tığ işi patik yapımı var sırada. Patik modellerini her yaşa uygun olarak örebilirsiniz. Erkek patik modelleri olarak üzerinde örneği değiştirerek kullanabilirsiniz.
Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak dilediğiniz aradığınız her şey amacıyla sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.
Anlatım videolarının devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ