Fıstıklı Önlük Süveter Yapımı

Fıstıklı Önlük Süveter Yapımı

Fıstıklı Önlük Süveter Yapımı
Merhabalaar
2-3 Yaş Fıstıklı Önlük Süveter Yapımını Sizler İçin Anlattım.
Malzemeler;
2 Yumak Nako Elit Baby
4 numara şiş
Şiş örgüsü ile yapılmış olan süveter modellerinden daha çok bayanlar ve kız çocuklar amacıyla yapılmış olan örnekleri sizlere gösteriyorum. Bugün ise erkek çocuklar amacıyla yapılmış olan bir süveter modeli göstermek istiyorum. Bu süveter modeli oluşturulan örgü yöntemi ve duruşu ile hazır bir süveter modeli gibi duruyor.
Şiş örgüsü erkek süveter modeli yapımı amacıyla burada yüzde yüz akrilik bir ip kullanılmış. Bu ipten aşağı yukarı 4 yumak ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış. İp rengi olarak koyu yeşil bir ip tonu seçilmiş. Bu renk erkek çocuklar amacıyla gerektiğince uygun. Bu süveter modeli istenirse kız çocuklar amacıyla de yapılabilir.
Süveter modeli yapımına arka kısımdan başlanmış.Kolay örgü yapılmış.Süveter da düz bir örgü yöntemi kullanılmış olsa da mantonun bel kısmına eklenen pens kısımları ve ön tarafa eklenen düğme ve arma detayları ile şık bir manzara elde edilmiş. Video ortamında süveter yapımına dair bütün detayları detaylı bir şekilde anlatmış Hepinize Kolay Gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ