Detaylı İki Şiş Yelek Yapılışı

Detaylı İki Şiş Yelek Yapılışı

Detaylı İki Şiş Yelek Yapılışı
Tığ işi örgü modellerini sevenlerin sayısı hızla artmaktadır. Tığ işi yelek, bere, atkı, lif ve daha pek çok örgü modellerine büyük bir talep vardır. Fakat hala çoğu örgü sever farklı iki şiş model ve anlatımını beklemektedir.
Deryabaykalca.com olarak bugün sizler için iki şiş bir bebek yeleği anlatımı hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. İki şiş yeleği ördükten sonra biz çiçek motifleri ile süsledik. Sizler dilerseniz sitemizden başka süsleme motif anlatımları bulup, yeleğinizi istekleriniz doğrultusunda süsleyebilirsiniz.
Biz anlatım videosunda yeleğimizi 3-4 yaşa uygun olarak hazırladık. Videodaki aynı ölçüleri kullanarak aynı boyutlarda yelek elde edebilirsiniz. Kullandığınız ip kalınlığı ve elinizin ayarına göre ortaya çıkan yelek boyutunda hafif değişiklikler olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
İki şiş yelek modelini yaparken biz 100g da 200m pamuklu bir ip ve 5 numara şiş kullanılmıştır. Yeleği farklı boyutlarda yapmak isterseniz  beden tablosundan yararlanarak boyutları ayarlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ