Çok Değişik Teknikle Patik Yapımı

Çok Değişik Teknikle Patik Yapımı

Çok Değişik Teknikle Patik Yapımı
Örgü bebek patik tipleri Minik ayakların güzelliğine güzellik katıp, soğuk havalarda ayaklarının sıcacık olması amacıyla renk “renk patikler”. Örmesi eğlenceli, giydirmesi daha da eğlenceli. Ufacık sevimli ayakların yumuş yumuş yere basıp bebeğinizin renk renk olan patiklerinden gözlerini alamaması da ayrı bir eğlence. Patiklerin üstüne gerçekleştireceğiniz hayvan figürleri,
Minik ayakların güzelliğine güzellik katıp, soğuk havalarda ayaklarının sıcacık olması amacıyla renk “renk patikler”. Örmesi eğlenceli, giydirmesi daha da eğlenceli. Ufacık sevimli ayakların yumuş yumuş yere basıp bebeğinizin renk renk olan patiklerinden gözlerini alamaması da ayrı bir eğlence. Patiklerin üstüne gerçekleştireceğiniz hayvan figürleri, çiçek motifleri ya da ponponlar çocuklarınız amacıyla aynı vakitte oyuncak aramamasını ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.
Anneler amacıyla çocuklarının mutlu olduğundan ve yüzlerinin gülmesinden daha mühim hiç bir şey olamaz. Kolay, acele ve eğlenceli şekilde sizlerde bu patiklerden yaparak bundan sonra çocuklarınızın yüzlerini basitçe güldürebilirken, ayakları da sıcacık olup üşümeyeceği içersinde amacıylaiz rahat edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ