Balpeteği Yazlık Süveter Yapımı

Balpeteği Yazlık Süveter Yapımı

Balpeteği Yazlık Süveter Yapımı
ış mevsiminde, soğuk havalarda örgü kıyafetler daha çok tercih edilse de, yaz mevsimi amacıyla de örgü modelleri bulmak mümkün. Çanta modelleri, bebek elbiseleri ya da örgü croplar gibi bir çok model ile karşılaşabiliriz.
Tığ işi motifleri çoğu alanda değişik şekillerde kullanabiliyoruz. Supla, battaniye ya da bir yastık örtüsü yapabildiğimiz gibi çok detaylı ve güzel kıyafet yapımlarında da kullanabiliriz.
bugün çok şirin bir süveter modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çok kısa bir vakit ortamında örüp bitirebileceğinizi düşünüyoruz.
Anlatım videosunu izleyerek bu şirin süveterin yapımında lüzumlu olan tüm verilere basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bizim gibi 1 adet ip ile örebileceğiniz gibi birkaç değişik renk kullanarak da yapabilirsiniz.
Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak dilediğiniz aradığınız her şey amacıyla sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.
Anlatım videolarının devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ